top of page

WSPÓŁPRACA

To Twój pierwszy raz kiedy planujesz skorzystać z usług architekta wnętrz i wykonać projekt swojego wnętrza? Wiele osób ma wątpliwości które często wynikają z tego, że nie wiedzą do końca, jak taka współpraca będzie wyglądać. Ciężko zainwestować swoje pieniądze i zaufać projektantowi wnętrz, nie będąc świadomym ścieżki i rezultatów współpracy. Dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z tą drogą tutaj i kontaktu ze mną w razie dalszych wątpliwości.

1

2

Pierwsza rozmowa

Bardzo ważna pierwsza rozmowa, poznanie siebie nawzajem, Twojego wnętrza i oczekiwań. Po tym najważniejszym pierwszym kroku,  możemy zacząć tworzyć Twoje wymarzone miejsce.

Przygotowanie oferty

To jest czas na wybranie przez Ciebie jednego z moich pakietów oraz przesłanie mi niezbędnych wymiarów do przygotowania dla Ciebie oferty.

Zebranie potrzebnych informacji

Muszę poznać Twój styl i inspiracje na projektowane wnętrze. Bardzo chętnie Ci w tym pomogę i doradzę, jeżeli nie masz pomysłu.

3

4

5

6

7

8

Pierwsza wersja projektu

Na tym etapie otrzymujesz ode mnie pierwszą wersje projektu oraz możesz wprowadzić ewentulane poprawki.

Druga wersja projektu

Na tym etapie uwzględnie Twoje poprawki z etapu pierwszego lub jeżeli wpadniemy na nowy pomysł, to jest czas aby go wprowadzić do projektu.

Ostatnia wersja projektu

Wersja ostateczna z niewielkimi poprawkami. Tak, aby Twoje wnętrze było idealne!

Przygotowanie rysunków wykonawczych oraz zestawienia wyposazenia*

Na tym etapie przygotuje dla Ciebie niezbędną dokumentacje techniczną dla wykonawców na podstawie ostatecznie wybranej wersji projektu. Stworzę również zestawienie materiałów, które będą zawsze konsultować z Tobą. 

* w zależności od wybranego pakietu

Podsumowanie

To jest czas kiedy moja praca się kończy i resztę zostawiam w rękach wykonawców. Lecz mogę Cię wspierać i cieszyć się z postępów prac wykonawczych razem z Tobą. 

bottom of page