top of page

Acerca de

O NAS

Pracownia MOIA studio znajduje się w Rzeszowie, lecz współpracujemy z klientami w całej Polsce. Pomożemy Ci urzeczywistnić każdą wizję. Od planów koncepcyjnych po wybieranie miejsca na dywan na nowych podłogach — będę Ci towarzyszyć na każdym etapie procesu, wspierając Cię moimi umiejętnościami. Bez względu na wielkość projektu, mój cel jest zawsze ten sam. Chce, żeby wnętrze było dopasowane do Ciebie. Dostarczam inspiracji i pomysłów, wprowadzając i zachowując w koncepcji projektowej Twój gust. 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

riba-logo.jpg

Projektujemy wnętrza domów jednorodzinnych oraz mieszkań, niezależnie od metrażu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z klientami komercyjnymi. Choć nasze biuro zlokalizowane jest w Rzeszowie, działamy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci — w Polsce i za granicą.

DLACZEGO MY?

1. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się stworzyć projekt tak niepowtarzalny, jak on sam. Nie idziemy na łatwiznę, oferując projekty szablonowe.

2. Wysoka jakość. Jakość jest dla nas priorytetem, dbamy o każdy szczegół na każdym etapie wykonania projektu. Wiemy, że pracujemy nad inwestycją na lata.

3. Profesjonalizm. Twoje wnętrze będzie projektował oraz nadzorował architekt z dyplomem, dzięki czemu masz pewność, że każdy etap projektu będzie wykonany profesjonalnie.

4. Więcej niż u konkurencji. Otrzymasz aż dwie różne koncepcje i to Ty zadecydujesz, która będzie dla Ciebie najlepsza. Wybierając nas, możesz też liczyć na sprawdzonych podwykonawców a także na rabaty w sklepach wnętrzarskich z którymi współpracujemy.

5. Kompleksowe podejście. Podchodzimy do naszych projektów całościowo. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania wnętrz, by uchronić klientów przed kłopotliwymi (i często kosztownymi) przeróbkami podczas prac wykończeniowych.

6. Transparentność. Dbamy o to, by klient już na etapie projektu wiedział, ile będzie kosztować go całe przedsięwzięcie, dlatego przed rozpoczęciem projektu wysyłamy ankietę dostosowaną pod klienta, aby dowiedzieć się jak najwięcej o jego wymaganiach oraz zakładanym budżecie. 

 

 

WYKSZTAŁCENIE

Architekt główny/założyciel - Absolwentka wydziału Architektury wnętrz i przestrzeni publicznej Uniwersytetu w Derby w Wielkiej Brytanii. Członkini: RIBA (Royal Institute of British Architects) oraz Chartered Society of Designers.

University-of-Derby-logo_edited.jpg
241178377_5971457219595821_3650987719649310394_n.png

Zaprojektujmy coś razem!

Napisz do mnie 

  • Facebook
  • Instagram

Dziekuje za wiadomosc!

bottom of page